2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Obrzycko w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2027 roku
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Obrzycko, a także pojemników, koszy ulicznych, przystanków autobusowych, świetlic wiejskich, odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z przystani rzecznej w Zielonejgórze oraz odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: ROS.271.8.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001