2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i unieszkodliwienie odpadów pokonsumpcyjnych - produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3 z 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku
Opis: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ - folder zip i zestawienie cenowe załącznik nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 74/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Odbiór i unieszkodliwienie odpadów pokonsumpcyjnych - produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3 z 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku.
Opis: Zgodnie z załącznikiem nr 4 opis przedmiotu zamówienia - folder zip i zestawieniem cenowym załącznik nr 3 do SWZ
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje zmówienie opcjonalne w trakcie trwania umowy. Rodzaj i zakres zamówienia opcjonalnego wskazany został w załączniku nr 3 do SWZ zestawienie cenowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego jako prawo opcji.