2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa laptopów z akcesoriami
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa laptopów spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) w podziale na cztery części zamówienia: 1.1. część I zamówienia obejmuje dostawę: 75 sztuk laptopów typ I w ramach zamówienia podstawowego i 75 sztuk laptopów typ I w ramach zamówienia opcjonalnego; 1.2. część II zamówienia obejmuje dostawę: 210 sztuk laptopów typ II w ramach zamówienia podstawowego i 210 sztuk laptopów typ II w ramach zamówienia opcjonalnego; 1.3. część III zamówienia obejmuje dostawę: 10 sztuk laptopów typ III w ramach zamówienia podstawowego; 1.4. część IV zamówienia obejmuje dostawę: 10 sztuk laptopów typ IV w ramach zamówienia podstawowego. Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia w ramach każdej z czterech części zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z OPZ (pkt 7. Specyfikacja techniczna). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Poprzednie ogłoszenie: 555946-2026
Wewnętrzny identyfikator: ZPRZ.270.262.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 555946-2026 z dnia 11.08.2026 r.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 30237200 Akcesoria komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I – typ I
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa laptopów spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ). Część I – typ I - zamówienia obejmuje dostawę: 75 sztuk laptopów typ I w ramach zamówienia podstawowego i 75 sztuk laptopów typ I w ramach zamówienia opcjonalnego. Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z OPZ (pkt 7. Specyfikacja techniczna). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II - typ II
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa laptopów spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ). Część II - typ II- zamówienia obejmuje dostawę: 210 sztuk laptopów typ II w ramach zamówienia podstawowego i 210 sztuk laptopów typ II w ramach zamówienia opcjonalnego; Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z OPZ (pkt 7. Specyfikacja techniczna). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część III - typ III
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa laptopów spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ). Część III - typ III- zamówienia obejmuje dostawę 10 sztuk laptopów typ III w ramach zamówienia podstawowego. Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z OPZ (pkt 7. Specyfikacja techniczna). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część IV - typ IV
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa laptopów spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ). Część IV - typ IV- zamówienia obejmuje dostawę 10 sztuk laptopów typ IV w ramach zamówienia podstawowego. Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z OPZ (pkt 7. Specyfikacja techniczna). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: 4