701024-2026 - Wyniki
Polska – Serwery – Rozbudowa klastra obliczeniowego na potrzeby Centrum Sztucznej Inteligencji UAM – przedmiot zamówienia został podzielona na 3 części
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Rozbudowa klastra obliczeniowego na potrzeby Centrum Sztucznej Inteligencji UAM – przedmiot zamówienia został podzielona na 3 części
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa klastra obliczeniowego na potrzeby Centrum Sztucznej Inteligencji UAM – przedmiot zamówienia został podzielona na 3 części. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ. Część 1, 2, 3 - Zamówienie musi zostać zrealizowane: do 60 dni od dnia zawarcia umowy i otrzymania przez Wykonawcę potwierdzenia właściwego organu nadzorującego Zamawiającego zgodnie z art. 83 ust. 14 pkt. 1 w związku z art. 83 ust.1 pkt 26 lit.a) ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2024 r poz. 361 z późn. zm.) albo otrzymania informacji, że nie ma możliwości wydania takiego potwierdzenia przez właściwy organ nadzorujący Zamawiającego (termin realizacji stanowi kryterium oceny ofert). Termin realizacji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko w miejscach określonych przez Zamawiającego. Transport krajowy i zagraniczny wraz z ubezpieczeniem, wszelkie opłaty celne, skarbowe oraz wszelkie inne opłaty - po stronie Wykonawcy. Wykonawca dołączy do oferty przedmiotowe środki dowodowe następującej postaci: opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia, zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr A do SWZ (tj. w szczególności karty katalogowe oferowanych urządzeń, foldery informacyjne, zestawienie zawierające określenie producenta i modelu oferowanych urządzeń, konfiguracji i parametrów w języku polskim itp.); Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 Ustawy Prawo zamówień Publicznych; Warunki minimalne gwarancji i serwisu - zgodnie z SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Wykonawca może zaoferować sprzęt o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych, spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego w załączniku nr A do SWZ. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się znaki towarowe Wykonawca może zaoferować asortyment równoważny nie gorszy niż asortyment wskazany przez Zamawiającego. Asortyment równoważny musi spełniać warunek, że jest minimum tej samej klasy, lub o tych samych parametrach jakich oczekuje Zamawiający tzn. asortyment równoważny musi spełniać wymogi techniczno-eksploatacyjne opisane przez Zamawiającego w SWZ lub je przewyższać. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowany przez niego sprzęt spełnia wymagania określone przez Zamawiającego, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria
Poprzednie ogłoszenie: 400748-2026
Wewnętrzny identyfikator: ZP3/7831/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: część 1 - Dostawa serwerów GPU, CPU i urządzeń sieciowych
Opis: Dostawa serwerów GPU, CPU i urządzeń sieciowych. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: część 2 - Dostawa węzłów do pracy interaktywnej
Opis: Dostawa węzłów do pracy interaktywnej . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku A do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: część 3 - Dostawa Serwera usług sieciowych
Opis: Dostawa Serwera usług sieciowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku A do SWZ