2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zabudowa zintegrowanego modułu dołowego (ZMD) systemu telekomunikacyjnego Hetman oraz urządzeń dyspozytorni systemów dyspozytora ruchu zlokalizowanego w Polu Stefanów w kopalni Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
Opis: Przedmiotem postępowania jest zabudowa zintegrowanego modułu dołowego (ZMD) systemu telekomunikacyjnego Hetman oraz urządzeń dyspozytorni systemów dyspozytora ruchu zlokalizowanego w Polu Stefanów w kopalni Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. zgodnie z SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 512151-2024
Wewnętrzny identyfikator: 3315/HZW/PKO/2024
Rodzaj procedury: Otwarta
Główne aspekty procedury: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 376 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) dalej zwanej „ustawą Pzp” lub „ustawą”, o wartości powyżej progów unijnych w rozumieniu art. 3 ustawy Pzp
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32570000 Urządzenia łączności
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 51340000 Usługi instalowania urządzeń telefonicznych, 51700000 Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego, 51900000 Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000