713066-2026 - Wyniki
Polska – Usługi sprzątania budynków – Usługa sprzątania pomieszczeń, posesji, terenów zieleni i parkingów oraz obsługa spotkań i narad wraz z bieżącym serwisem porządkowym w obiektach Urzędu Miejskiego Wrocławia.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń, posesji, terenów zieleni i parkingów oraz obsługa spotkań i narad wraz z bieżącym serwisem porządkowym w obiektach Urzędu Miejskiego Wrocławia.
Opis: Usługa sprzątania pomieszczeń, posesji, terenów zieleni i parkingów oraz obsługa spotkań i narad wraz z bieżącym serwisem porządkowym w obiektach Urzędu Miejskiego Wrocławia. Przedmiot zamówienia obejmuje pięć Zadań.
Poprzednie ogłoszenie: 310815-2026
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/14/2026/WOU
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Wstępne ogłoszenie informacyjne
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90919200 Usługi sprzątania biur, 90914000 Usługi sprzątania parkingów, 50324200 Zapobiegawcze usługi konserwacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń, posesji, terenów zieleni i parkingów oraz obsługa spotkań i narad wraz z bieżącym serwisem porządkowym w obiekcie Urzędu Miejskiego Wrocławia przy ul. Strzegomskiej 148, ul. Muchoborskiej 1, ul. Legnickiej 65 i ul. Ostrowskiego (parking).
Opis: Usługa sprzątania pomieszczeń, posesji, terenów zieleni i parkingów oraz obsługa spotkań i narad wraz z bieżącym serwisem porządkowym w obiekcie Urzędu Miejskiego Wrocławia przy ul. Strzegomskiej 148, ul. Muchoborskiej 1, ul. Legnickiej 65 i ul. Ostrowskiego (parking).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2