See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie .
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a)usługę sprzątania w pomieszczeniach szpitalnych, administracyjnych i technicznych, b)transport wewnątrzszpitalny, c)selektywną zbiórkę odpadów d)usługę całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych e)przejęcie części zakładu pracy w trybie art. 23' k.p.
Poprzednie ogłoszenie: 534357-2026
Wewnętrzny identyfikator: ZP/32/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic, 90524400 Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych, 98311000 Usługi odbierania prania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
Opis: wg. załącznika nr 1 do SWZ