714166-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzątania – USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI POLEGAJĄCE NA SPRZĄTANIU OBIEKTÓW I TERENÓW ADMINISTROWANYCH PRZEZ KOSIR
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI POLEGAJĄCE NA SPRZĄTANIU OBIEKTÓW I TERENÓW ADMINISTROWANYCH PRZEZ KOSIR
Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi utrzymania czystości polegające na sprzątaniu obiektów i terenów administrowanych przez KOSiR.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Usługi utrzymania czystości polegające na sprzątaniu obiektów i terenów administrowanych przez KOSiR.