2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa sprzątania terminali T2, T3 i Cargo oraz mycie przeszkleń (opcja) w Terminalach T1, T2, T3, Cargo i STRAŻNICY LSRG w okresie 24 miesięcy (z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy) na terenie Portu Lotniczego Poznań–Ławica
Opis: Usługa sprzątania terminali T2, T3 i Cargo oraz mycie przeszkleń (opcja) w Terminalach T1, T2, T3, Cargo i STRAŻNICY LSRG w okresie 24 miesięcy (z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy) na terenie Portu Lotniczego Poznań–Ławica
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Mycie przeszkleń