716818-2024 - Wyniki
Polska – Usługi usuwania oblodzeń – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w sezonie zimowym 2024/2025 w podziale na 17 zadań.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w sezonie zimowym 2024/2025 w podziale na 17 zadań.
Poprzednie ogłoszenie: 468429-2024
Wewnętrzny identyfikator: SP-PZP.272.2.16.2024.IS.II
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic, 90620000 Usługi odśnieżania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1
Opis: Usługa w ramach zimowego utrzymania dróg powiatowych ładowarką kołową dla bazy w Obwodzie Drogowym w Sulimowie, w ilości do 150 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania
Ilość: 150 godziny
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2
Opis: Usługa w ramach zimowego utrzymania dróg powiatowych ładowarką kołową na terenie gminy Długołęka, dla bazy wyłonionej w oddzielnym przetargu, w ilości do 150 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3
Opis: Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 8 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 350 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 3
Ilość: 350 godziny
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4
Opis: Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 12 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 350 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie 5
Opis: Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka i Czernica (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 350 godz
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 6
Opis: Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie w gminie Siechnice i Żórawina (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 350 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 7
Opis: Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 8 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie w gminie Siechnice i Żórawina (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 350 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 8
Opis: Usługa w ramach odśnieżania dróg powiatowych przy użyciu nośnika wraz z pługiem średnim dróg powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik oraz pług Wykonawcy), w ilości do 100 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 8
Ilość: 100 godziny
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie 9
Opis: Usługa w ramach odśnieżania dróg powiatowych przy użyciu nośnika wraz z pługiem średnim dróg powiatowych położonych w gminie Czernica i Długołęka (nośnik oraz pług Wykonawcy), w ilości do 100 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie 10
Opis: Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w rejonie działania Obwodu Drogowego w Mirosławicach (nośnik oraz pług i piaskarka Wykonawcy), w ilości do 350 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie 11
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie 12
Opis: Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 8 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w rejonie działania Obwodu Drogowego w Mirosławicach (nośnik oraz pług i piaskarka Wykonawcy), w ilości do 350 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie 13
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie 14
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie 15
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie 16
Opis: Usługa dotycząca zimowego utrzymania dróg powiatowych ładowarką kołową – dla bazy w Obwodzie Drogowym w Mirosławice, w ilości do 200 godz.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 16
Ilość: 200 godziny
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie 17
Opis: zimowe utrzymanie drogi powiatowej Dawnej DW 368 oraz drogi 1916D, gmina Długołęka wraz z interwencyjnym zimowym utrzymaniem chodników przy drodze powiatowej Dawnej DW 368, gmina Długołęka. a) Szczegóły lokalizacji ZUD: 1) Utrzymywana droga powiatowa ( dawna DW 368) Nr drogi: Droga powiatowa (Dawna DW368); lokalizacja: skrzyżowanie z DW372 - Długołęka - Byków -Borowa - granica administracyjna Powiatu Wrocławskiego/Oleśnickiego; Długość odcinka: 9,916; Standard utrzymania ZUD: III 2) Utrzymywana droga powiatowa 1916D Nr drogi: 1916D; lokalizacja: Droga 1916D miejscowość Mirków, ul. Kiełczowska - do końca nawierzchni bitumicznej; Długość odcinka: 1,360; Standard utrzymania ZUD: V b) Szczegóły lokalizacji interwencyjnego zimowego utrzymania chodników przy drodze powiatowej Dawnej DW 368, gmina Długołęka: Utrzymywane w ZUD chodniki Nr drogi: Droga powiatowa (dawna DW368); Lokalizacja: Długołęka – Byków – Borowa; Ilość utrzymywanych chodników: 7122 m²
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 17
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania, 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic
Ilość: 166