718884-2026 - Wyniki
Polska – Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą – Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 30.08.2026 r. – 24.10.2026 r
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 30.08.2026 r. – 24.10.2026 r
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 30.08.2026 r. – 24.10.2026 r. w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na tym odcinku, w związku z torowymi pracami modernizacyjnymi realizowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Poprzednie ogłoszenie: 541797-2026
Wewnętrzny identyfikator: Ki.240.3233.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793) na podstawie art. 376 ust. 1 pkt. 1) oraz art. 138 ust. 2 pkt 2. w związku z art. 378 ust.1 Pzp. Zgodnie z zapisami umowy o świadczenie usług publicznych Nr TK-VI.8060.5.2020 Organizator przewozów nalicza kary umowne za niezapewnienie zastępczej komunikacji autobusowej za odwołany pociąg w wysokości 250 zł za każdy przypadek. Zastępczy rozkład jazdy pociągów musi być wprowadzony od dnia 30.08.2026 r. – 24.10.2026 r. W związku z tym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60172000 Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001