2. Procedura
Procedura
Tytuł: ŚWIADCZENIE USŁUG UTRZYMANIA PORZĄDKU W DZIELNICY OCHOTA M.ST. WARSZAWY W 2027 ROKU
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania porządku w dzielnicy Ochota m.st. Warszawy w roku 2027 obejmujących usługi sprzątania zewnętrznych terenów utwardzonych, terenów zielonych wraz z usługą koszenia trawy (do maksymalnie sześciu koszeń trawy w ciągu sezonu, tj. w okresie od kwietnia do listopada) oraz sprzątanie części wspólnych w budynkach mieszkalnych w zakresie szczegółowo opisanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) zamieszczonym w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 3/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77314100 Usługi w zakresie trawników, 90620000 Usługi odśnieżania, 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I
Opis: Wykonanie usług w zakresie 1.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II
Opis: Wykonanie usług w zakresie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część III
Opis: Wykonanie usług w Zakresie 3.
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część IV
Opis: Wykonanie usług w zakresie 4.