723069-2024 - Wyniki
Polska – Usługi wsparcia technicznego – Świadczenie usługi systemu bezpieczeństwa wraz ze wsparciem i usługami szkoleniowymi
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usługi systemu bezpieczeństwa wraz ze wsparciem i usługami szkoleniowymi
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi systemu bezpieczeństwa wraz ze wsparciem i usługami szkoleniowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w umowie, której wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 358420-2024
Wewnętrzny identyfikator: 10/24/KS
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71356300 Usługi wsparcia technicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w umowie, której wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ