728090-2026 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług utrzymania czystości w częściach wspólnych budynków mieszkalnych, utrzymanie czystości i pielęgnacji zieleni terenów zewnętrznych przyległych do budynków położonych w miejscowościach Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Malbork, Hel. Utrzymanie czystości, koszenie trawy i strzyżenie żywopłotów oraz odśnieżanie chodników na działkach niezabudowanych AMW położonych ....
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i utrzymania terenów zielonych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części – zgodnie z ust. 3 poniżej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
Poprzednie ogłoszenie: 343646-2026
Wewnętrzny identyfikator: BP-DZP.2610.39.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usług utrzymania czystości w częściach wspólnych budynków mieszkalnych, utrzymanie czystości i pielęgnacji zieleni terenów zewnętrznych przyległych do budynków położonych w miejscowościach Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gdański. Utrzymanie czystości, koszenie trawy i strzyżenie żywopłotów oraz odśnieżanie chodników na działkach niezabudowanych AMW
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i utrzymania terenów zielonych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
Wewnętrzny identyfikator: BP-DZP.2610.39.2026-1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Świadczenie usług utrzymania czystości w częściach wspólnych budynków mieszkalnych, utrzymanie czystości i pielęgnacji zieleni terenów zewnętrznych przyległych do budynków położonych w miejscowości Malbork. Utrzymanie czystości na terenach zielonych stanowiących odrębne działki niezabudowane AMW (utrzymanie czystości, koszenie trawy i strzyżenie żywopłotów oraz ...
Wewnętrzny identyfikator: BP-DZP.2610.39.2026-2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Świadczenie usług utrzymania czystości w częściach wspólnych budynków mieszkalnych położonych w miejscowości Hel. Utrzymanie czystości i pielęgnacji zieleni terenów zewnętrznych przyległych do budynków w miejscowości Hel.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i utrzymania terenów zielonych.
Wewnętrzny identyfikator: BP-DZP.2610.39.2026-3