729481-2026 - Wyniki
Polska – Produkty farmaceutyczne – Zakup wraz z dostawą leków, substratów do receptury, płyny infuzyjne dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup wraz z dostawą leków, substratów do receptury, płyny infuzyjne dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Opis: Zakup wraz z dostawą leków, substratów do receptury, płyny infuzyjne dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony 15 części
Poprzednie ogłoszenie: 494975-2026
Wewnętrzny identyfikator: IZP.2411.146.2026.EP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Opis: Pakiet 1 – Somatostatyna
Opcje:
Opis opcji: _>Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia zgodnie zapisami określonymi w projekcie umowy. _>Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. _>Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. _>Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. _>Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. _>W zakresie realizacji zamówienia w ramach opcji stosuje się postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego, chyba że co innego wynika z postanowień szczegółowych umowy.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2
Opis: Pakiet 2 – Idarubicyna
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 3
Opis: Pakiet 3 – Sevelamer
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 4
Opis: Pakiet 4 – Propofolum
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 5
Opis: Pakiet 5 – Enoxaparinum natricum
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 6
Opis: Pakiet 6 – leki ogólne 1
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet 7
Opis: Pakiet 7 – Levofloxacyna
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet 8
Opis: Pakiet 8 – Etamsylat
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet 9
Opis: Pakiet 9 – Thyrotropina
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet 10
Opis: Pakiet 10 – Receptura
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet 11
Opis: Pakiet 11 - metyrapon
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet 12
Opis: Pakiet 12 – leki ogólne 2
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet 13
Opis: Pakiet 13 – leki ogólne 3
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet 14
Opis: Pakiet 14 - Drotaveryna
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet 15
Opis: Pakiet 15 – Leki ogólne 4
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet 16
Opis: Pakiet 16 – Leki ogólne 5
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet 17
Opis: Pakiet 17 – płyny infuzyjne