See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Opis: Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Wewnętrzny identyfikator: RZP/PN/71/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 90620000 Usługi odśnieżania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: P1 - Zabrze, ul. Jordana 19
Opis: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Zabrze, ul. Jordana 19
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: P2 - Bytom, ul. Piekarska 18
Opis: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Bytom, ul. Piekarska 18
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: P3 - Katowice, ul. Medyków 8b
Opis: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Katowice, ul. Medyków 8b
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: P4 - Sosnowiec, ul. Jedności 8b
Opis: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Sosnowiec, ul. Jedności 8b
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: P5 - Zabrze, ul. Jordana 38
Opis: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Zabrze, ul. Jordana 38
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5