738656-2026 - Wyniki
Polska – Monitory ekranowe – Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę monitorów ponadstandardowych powyżej 27`` na rzecz sądów powszechnych
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę monitorów ponadstandardowych powyżej 27`` na rzecz sądów powszechnych
Opis: 1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-77/2024 pn.: „Umowa ramowa na dostawę monitorów na rzecz sądów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów ponadstandardowych powyżej 27``, w ilości: 46 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 491248-2024
Wewnętrzny identyfikator: WZP-421-105/2026
Rodzaj procedury: Ograniczona
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30231300 Monitory ekranowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001