2. Procedura
Procedura
Tytuł: Prowadzenie działań reklamowych w mediach społecznościowych na potrzeby realizacji miejskich kampanii
Opis: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie działań reklamowych w mediach społecznościowych na potrzeby realizacji miejskich kampanii.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/MB/271/III-162/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych są dla Miasta ważnym narzędziem komunikacji. Pozwalają szybko i precyzyjnie dotrzeć do mieszkańców tam, gdzie na co dzień szukają informacji, oraz dopasować przekaz do różnych grup odbiorców. Dzięki nim można mierzyć zasięg i skuteczność działań i na bieżąco je optymalizować. Miasto prowadzi szereg działań komunikacyjnych z wielu obszarów. Część z nich wymaga zaangażowania płatnych form promocji, aby ważne informacje dotarły do jak najszerszego grona mieszkańców. Biuro Marketingu Miasta zawnioskowało o skrócenie terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Koniec i przełom roku są dla Miasta okresem szczególnie intensywnym komunikacyjnie. Skrócenie terminu pozwoli zabezpieczyć w tym newralgicznym czasie narzędzia do odpowiedniej komunikacji z mieszkańcami.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79342200 Usługi w zakresie promocji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: NIE DOTYCZY