752617-2026 - Wyniki
Polska – Urządzenia komputerowe – Sukcesywne dostawy komputerów, monitorów oraz stacji dokujących dla Spółek GK PGE
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywne dostawy komputerów, monitorów oraz stacji dokujących dla Spółek GK PGE
Opis: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa komputerów, monitorów oraz stacji dokujących dla Spółek Grupy Kapitałowej PGE (GK PGE). Dostawy będą obejmowały okres 24 miesięcy i będą miały charakter sukcesywny.
Poprzednie ogłoszenie: 133762-2026
Wewnętrzny identyfikator: POST/PGE/W/DZ/00333/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Szczegółowe aspekty procedury zawarte są w SWZ dostępnym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl/
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30214000 Stacje robocze, 30231300 Monitory ekranowe, 30213000 Komputery osobiste, 30213100 Komputery przenośne, 30213300 Komputer biurkowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa komputerów, monitorów oraz stacji dokujących dla Spółek Grupy Kapitałowej PGE (GK PGE). Dostawy będą obejmowały okres 24 miesięcy i będą miały charakter sukcesywny