754022-2025 - Wyniki
Polska – Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała – Dostawa produktów wyrobów medycznych i środków dezynfekcyjnych.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa produktów wyrobów medycznych i środków dezynfekcyjnych.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych i środków dezynfekcyjnych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 256225-2025
Wewnętrzny identyfikator: DZP.261.7.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, t.j. ze zm., zwanej dalej Pzp), zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Pzp.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23
Opis: Jednorazowy port. Jednorazowa pokrywa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 23
Opcje:
Opis opcji: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 24
Opis: Jednorazowy stapler. Ładunki do staplera. Jednorazowa rączka staplera. Uniwersalny ładunek. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25
Opis: Opatrunek. Roztwór. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 26
Opis: Opatrunek. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27
Opis: Jałowe, jednorazowe elektrody. Jednorazowy, monopolarny nóż plazmowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 28
Opis: Redukcja do trokara. Dolna uszczelka. Wielorazowa uszczelka. Jednorazowa uszczelka. Plastikowa tuleja. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: 29
Opis: Jednorazowe sterylne pipety. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 30
Opis: Końcówki bipolarne. Dzierżawa generatorów elektrochirurgicznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 30
Opis opcji: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Nie dotyczy dzierżawy generatora.
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 31
Opis: Igła podpajęczynówkowa. Zestaw do znieczulenia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 32
Opis: Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego. Zestaw do połączonego znieczulenia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 33
Opis: Zestaw do wykonania nadłonowej przetoki. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 34
Opis: Naturalna matryca kolagenowa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 35
Opis: Hemostatyk uszczelniający. Proszek hemostatyczny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: 36
Opis: Aplikator. Proszek hemostatyczny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: 37
Opis: Klipsy tytanowe. Klipsy polimerowe. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: 38
Opis: Zestaw do długotrwałego żywienia dożołądkowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: 39
Opis: Sztanca( igła) biopsyjna. Łyżeczka dermatologiczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 39