78083-2026 - Wyniki
Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – DOSTAWA CIEPŁA NA POTRZEBY OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W RACIBORZU
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA CIEPŁA NA POTRZEBY OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W RACIBORZU
Opis: Zakup i dostawa ciepła do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zamkowej 4 w Raciborzu (Kryta Pływalnia „H2Ostróg”, Kręgielnia, Obiekt Sportowy „Piastor”) I. Kryta Pływalnia „H2Ostróg” ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz Szacunkowe zużycie - ciepło – 7000 GJ - przesył –7000 GJ II. Kręgielnia ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz Szacunkowe zużycie - ciepło – 350 GJ - przesył – 350 GJ III. Obiekt Sportowy „Piastor” ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz Szacunkowe zużycie - ciepło – 468 GJ - przesył – 468 GJ
Wewnętrzny identyfikator: NZ-271.1.2025
Rodzaj procedury: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Zakup i dostawa ciepła do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu przy ul. Zamkowej 4 (Kryta Pływalnia „H2Ostróg”, Kręgielnia, Obiekt Sportowy „Piastor”) I. Kryta Pływalnia „H2Ostróg” ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz Szacunkowe zużycie - ciepło – 7000 GJ - przesył –7000 GJ II. Kręgielnia ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz Szacunkowe zużycie - ciepło – 350 GJ - przesył – 350 GJ III. Obiekt Sportowy „Piastor” ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz Szacunkowe zużycie - ciepło – 468 GJ - przesył – 468 GJ