791641-2025 - Wyniki
Polska – Usługi ochroniarskie – Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG w podziale na 5 części.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG w podziale na 5 części.
Opis: W zakres ochrony wchodzi: ochrona osób i mienia realizowana przez umundurowanych, kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO) całodobowo w systemie zmianowym we wszystkie dni tygodnia oraz w określonych godzinach w dni robocze polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej oraz całodobowa ochrona osób i mienia realizowana przez siły ochronne rozmieszczone poza tymi obiektami i kierowane z oddalonych centrów monitorowania. Usługa ma być realizowana zgodnie z przepisami: Ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2021poz.1995 t.j. z dnia 01.10.2021), Ustawy o ochronie informacji niejawnych z dnia 5 sierpnia 2010 r. (Dz. U. z 2023 poz. 756 t.j. z dnia 21.04.2023), Ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r. (Dz. U. z 2020 poz. 955 t.j. z dnia 15.05.2020), Ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej z dnia 24 maja 2013 r. (Dz.U. z 2023 poz.202 t.j. z dnia 30.01.2023), Instrukcją o Ochronie Obiektów Wojskowych i konwojowanego mienia Sztab. Gen. 1705/2023 oraz Wymagania Eksploatacyjno - Techniczne dla XIX grupy SpW - Systemy i Urządzenia Specjalistyczne do Ochrony Obiektów z dnia 08.05.2020r., Zarządzenia Nr 59/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie doboru i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego do ochrony informacji niejawnych (Dz. Urz. MON. z 2017 poz. 227 z dnia 12.12. 2017).
Poprzednie ogłoszenie: 436159-2025
Wewnętrzny identyfikator: 4WOG.1200.2712.45.2025
Rodzaj procedury: Ograniczona
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79710000 Usługi ochroniarskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: część1 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG
Opis: a) 4 WOG Gliwice – Kompleks Wojskowy przy ul. Gen. Andersa w Gliwicach; b) 4 WOG Gliwice – Kompleks Wojskowy przy ul. Ku Dołom w Gliwicach (Wójtowa Wieś – GOSz); c) 4 WOG Gliwice – Kompleks Wojskowy przy ul. Cmentarna w Tarnowskich Górach (Lasowice).
Wewnętrzny identyfikator: 4WOG-1200.2712.45.2025 cz. 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: część 2 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG
Opis: a) Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy przy ul. Francuskiej 30 w Katowicach; b) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. 75-go Pułku Piechoty 3 w Chorzowie; c) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Kościuszki 32 w Będzinie; d) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Zawiszy Czarnego 7 w Gliwicach; e) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Piłsudskiego 2 w Rybniku; f) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Cyganerii 51 w Tychach; g) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Legionów 20 w Częstochowie; h) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Piastowskiej 14 w Bielsku – Białej; i) Klub Żołnierski przy ul. Mieszka I w Gliwicach; j) Klub Żołnierski przy ul. Czarneckiego 12 w Bytomiu; k) Kompleks Wojskowy w Bielsku- Białej ul. Długa 12; l) Kompleks Wojskowy przy ul. Ziemięcickiej w Gliwicach – Przezchlebiu.
Wewnętrzny identyfikator: 4WOG-1200.2712.45.2025 cz. 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: część 3 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG
Opis: a) Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy przy ul. Kościuszki 45 w Opolu. b) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Niemodlińskiej 90 w Opolu; c) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Łukasiewicza 11 w Kędzierzynie Koźlu; d) 4 WOG Gliwice – Kompleks Wojskowy przy ul. Zbożowej w Opolu.
Wewnętrzny identyfikator: 4WOG-1200.2712.45.2025 cz. 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: część 4 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG
Opis: a) Jednostka Wojskowa przy ul. Knosały w Radzionkowie.
Wewnętrzny identyfikator: 4WOG-1200.2712.45.2025 cz. 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: część 5 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG
Opis: a) Kompleks Wojskowy przy ul. Kilińskiego 9 w Katowicach; b) Kompleks Wojskowy przy ul Arki Bożka 9 w Kuźni Raciborskiej; c) Kompleks Wojskowy przy ul. Wojska Polskiego 5 w Cieszynie; d) Kompleks Wojskowy ul. Orzechowa 11 w Ustroniu – Hermanicach; e) Kompleks Wojskowy ul. Artyleryjska 1 w Częstochowie.
Wewnętrzny identyfikator: 4WOG-1200.2712.45.2025 cz. 5