2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej nieruchomości będących własnością Skarbu Państwa zarządzanych przez Agencję Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Krakowie
Opis: Wykonanie nie więcej niż 80 sztuk świadectw charakterystyki energetycznej nieruchomości będących własnością Skarbu Państwa zarządzanych przez Agencję Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Krakowie dla: lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, budynku, garaży.
Poprzednie ogłoszenie: 603747-2025
Wewnętrzny identyfikator: DZP-OK.2610.351.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71314300 Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Wykonanie nie więcej niż 80 sztuk świadectw charakterystyki energetycznej nieruchomości będących własnością Skarbu Państwa zarządzanych przez Agencję Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Krakowie dla: lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, budynku, garaży zlokalizowanych na terenie województw małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, łódzkiego.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1