99032-2024 - Wyniki
Polska – Soczewki śródoczne – Dostawa soczewek i materiałów zużywalnych do zabiegu usuwania zaćmy wraz z dzierżawą aparatu do fakoemulsyfikacji.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa soczewek i materiałów zużywalnych do zabiegu usuwania zaćmy wraz z dzierżawą aparatu do fakoemulsyfikacji.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek i materiałów zużywalnych do zabiegu usuwania zaćmy wraz z dzierżawą aparatu do fakoemulsyfikacji dla WSzW w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe ilości zawarte zostały w: a. Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy, b. Załączniku nr 2.1 do SWZ – Zestawienie parametrów technicznych dzierżawionego aparatu, c. Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. – stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.71.2023
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33731110 Soczewki śródoczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33662100 Środki oftalmologiczne, 33690000 Różne produkty lecznicze, 33141620 Zestawy medyczne, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: PAKIET NR 1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek i materiałów zużywalnych do zabiegu usuwania zaćmy wraz z dzierżawą aparatu do fakoemulsyfikacji dla WSzW w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe ilości zawarte zostały w: a. Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy, b.Załączniku nr 2.1 do SWZ – Zestawienie parametrów technicznych dzierżawionego aparatu, c.Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy – stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.71.2023-1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PAKIET NR 2
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.71.2023-2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne, 33690000 Różne produkty lecznicze, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: PAKIET NR 3
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.71.2023-3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33662100 Środki oftalmologiczne
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PAKIET NR 4
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.71.2023-4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: PAKIET NR 5
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.71.2023-5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: PAKIET NR 6
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.71.2023-6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze