397230-2026 - Concurso
Roménia – Reagentes de laboratório – Reactivi de hematologie
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloReactivi de hematologie
DescriçãoReactivi de hematologie A. In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. B. Orice solicitare de clarificări trebuie semnata cu semnătură electronic extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat în condiţiile legii şi încărcata în SEAP. C. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini.
Identificador interno4505332192026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
DescriçãoReactivi de hematologie Specificatiile tehnice, se regasesc in caietul de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini.
Identificador interno1
397230-2026 - Súťaž
Rumunsko – Laboratórne činidlá – Reactivi de hematologie
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovReactivi de hematologie
Interný identifikátor4505332192026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0000
NázovDefault lot
Interný identifikátor1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Leveransplats
Del av land (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Rumänien
Kompletterande information: Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti – Calea Floreasca nr. 8-14, Sector 1
Värde