2. Procedimento
Procedimento
Título: Przedłużenie (zakup/dostawa) licencji Microsoft
Descrição: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie (zakup/dostawa), licencji subskrypcyjnych: pakietów usług komunikacyjnych, bezpieczeństwa i oprogramowania klienckiego Microsoft, w ramach umowy Enterprise Subcription. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z warunkami zamówienia określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
Identificador interno: BP.27.25.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Justificação do procedimento acelerado: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składnia ofert jest uzasadnione. Konieczność skrócenia terminu składania ofert, w przedmiotowym postępowaniu, wynika z faktu, że obecnie obowiązująca umowa na posiadane i wykorzystywane - przez Zamawiającego, licencje wygasa z dniem 30 września 2026 r., a brak zawarcia nowej umowy przed tą datą skutkowałby istotnym ryzykiem utraty ciągłości działania części usług teleinformatycznych oraz obniżeniem poziomu cyberbezpieczeństwa organizacji.
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos
Classificação adicional (cpv): 48771000 Pacote de software para utilitário geral
5. Lote
Lote: LOT-0001