2. Procedimento
Procedimento
Título: Zadanie 1: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego typu E dla OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie. Zadanie 2: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego typu E dla Toalety Miejskiej w Parku Staszica w Częstochowie.
Descrição: Zadanie 1 Kompleksowa dostawa obejmująca sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E w roku 2027 dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie. Zadanie 2 Kompleksowa dostawa obejmująca sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E w roku 2027 na potrzeby Toalety Miejskiej w Parku Staszica w Częstochowie.
Anúncio anterior: 805890-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Justificação do procedimento acelerado: pilny charakter wykonani zamówienia
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09123000 Gás natural
Classificação adicional (cpv): 65200000 Serviços de distribuição de gás e serviços conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie 1: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego typu E dla OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie.
Descrição: Zadanie 1 Kompleksowa dostawa obejmująca sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E w roku 2027 dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie.
Identificador interno: Zadanie 1
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie 2: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego typu E dla Toalety Miejskiej w Parku Staszica w Częstochowie.
Descrição: Zadanie 2 Kompleksowa dostawa obejmująca sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E w roku 2027 dla Toalety Miejskiej w Parku Staszica w Częstochowie.
Identificador interno: Zadanie 2