2. Procedură
Procedură
Titlu: Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania w procesie odzysku odpadów o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe
Descriere: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przyjęcie odpadów o kodzie 20 03 07 pochodzących od mieszkańców, selektywnie zebranych w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Meteorytowej 1 w Suchym Lesie. Do odpadów wielkogabarytowych zalicza się m.in.: stoły, szafki, szafy, krzesła, komody, meble kuchenne, kanapy, łóżka, tapczany, fotele, regały, wózki dziecięce i inwalidzkie, dywany, wykładziny, materace, deski do prasowania, suszarki do ubrań, skrzydła drzwiowe i inne odpady tego typu podobne zawierające elementy drewniane, pilśniowe, metalowe, gąbczaste, plastikowe, materiałowe i inne. 2) transport odpadów o kodzie 20 03 07 z miejsca wskazanego w pkt 1) powyżej do miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku w instalacji zapewnionej przez wykonawcę i wskazanej w umowie. Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania np. proces R12). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 20 03 07 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez wykonawcę, 4) zagospodarowanie poprzez odzysk przyjętych przez wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 03 07, 5) realizacja wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania poprzez odzysk. 2. Usługa obejmuje: 1) przyjęcie oraz transport i zagospodarowanie poprzez odzysk odpadów o kodzie 20 03 07. 2) świadczenia realizowane na ww. frakcji odpadów w ilości nie większej niż 1000 Mg w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2026 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnej wartości umowy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie minimum 20% wolumenu odpadów zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Identificator intern: ZZO.341.13.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90510000 Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
5. Lot
Lot: LOT-0001
Descriere: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przyjęcie odpadów o kodzie 20 03 07 pochodzących od mieszkańców, selektywnie zebranych w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Meteorytowej 1 w Suchym Lesie. Do odpadów wielkogabarytowych zalicza się m.in.: stoły, szafki, szafy, krzesła, komody, meble kuchenne, kanapy, łóżka, tapczany, fotele, regały, wózki dziecięce i inwalidzkie, dywany, wykładziny, materace, deski do prasowania, suszarki do ubrań, skrzydła drzwiowe i inne odpady tego typu podobne zawierające elementy drewniane, pilśniowe, metalowe, gąbczaste, plastikowe, materiałowe i inne. 2) transport odpadów o kodzie 20 03 07 z miejsca wskazanego w pkt 1) powyżej do miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku w instalacji zapewnionej przez wykonawcę i wskazanej w umowie. Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania np. proces R12). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 20 03 07 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez wykonawcę, 4) zagospodarowanie poprzez odzysk przyjętych przez wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 03 07, 5) realizacja wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania poprzez odzysk. 2. Usługa obejmuje: 1) przyjęcie oraz transport i zagospodarowanie poprzez odzysk odpadów o kodzie 20 03 07. 2) świadczenia realizowane na ww. frakcji odpadów w ilości nie większej niż 1000 Mg w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2026 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnej wartości umowy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie minimum 20% wolumenu odpadów zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Prawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §9 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.