2. Postup
Postup
Názov: (OP3) (T.A.) JESAT.- Mantenimiento de albañilería y carpintería de las dependencias
Opis: JESAT.- Mantenimiento de albañilería y carpintería de las dependencias
Interný identifikátor: 2025/AR21U/00001571E
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 98390000 Iné služby
5. Časť
Časť: LOT-0000