2. Postup
Postup
Názov: Zelená a modrá infraštruktúra v historickom centre Zvolena, Časť: B Revitalizácia Námestia SNP – Sadové úpravy – 1. Etapa
Opis: Zelená a modrá infraštruktúra v historickom centre Zvolena, Časť: B Revitalizácia Námestia SNP – Sadové úpravy
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77300000 Záhradnícke služby
5. Časť
Časť: LOT-0001