2. Postup
Postup
Názov: Modernizácia vybavenia zberného dvora v meste Prešov (2)
Opis: Predmetom zákazky je nákup nových, nerepasovaných a nepoužívaných zariadení komunálnej techniky. Predmet zákazy je rozdelený do dvoch samostatných častí: časť 1: Hákový nosič kontajnerov s HR (1 ks) časť 2: Vysokozdvižný vozík (1 ks) Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144000 Motorové vozidlá na špeciálne účely
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42415110 Vysokozdvižné vozíky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Hákový nosič kontajnerov s HR
Opis: Predmetom zákazky je nákup nového, nerepasovaného a nepoužívaného zariadenia komunálnej techniky - Hákový nosič kontajnerov s HR (1 ks). Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Časť: LOT-0002
Názov: Vysokozdvižný vozík
Opis: Predmetom zákazky je nákup nového, nerepasovaného a nepoužívaného zariadenia komunálnej techniky - Vysokozdvižný vozík (1 ks). Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Hlavná klasifikácia (cpv): 42415110 Vysokozdvižné vozíky