2. Postup
Postup
Názov: Vákuová komora pre robotický simulátor
Opis: Predmetom zákazky je Vákuová komora, ktorá bude slúžiť pre potreby projektu RobSim-Space - Robotický simulátor pre experimentálne testovanie privárania svorníkov vo vákuu. Plnenie zahŕňa najmä: o Dizajn o Nákup materiálov a zariadení o výrobu zariadenia, o Montáž a interné testovanie, o FAT skúšky za účasti zákazníka, o Prípravu na transport a nakládku u výrobcu. o Transport na adresu zákazníka (Bratislava, SK) o Inštalácia na mieste určenia o Oživenie a funkčná skúška o Zaškolenie obsluhy (5 osôb; 2 pracovné dni)
Interný identifikátor: OM26UMS032
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 38970000 Výskumný, testovací a vedecký technický simulátor
5. Časť
Časť: LOT-0001