653633-2026 - Súťaž
Slovensko – Nábytok – Laboratórny nábytok, školský nábytok, regále (SOŠ Nováky)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovLaboratórny nábytok, školský nábytok, regále (SOŠ Nováky)
OpisPredmetom zákazky je kúpa a dodanie laboratórneho nábytku, školského nábytku, regálov v rámci projektu „Modernizácia odborného vzdelávania na Hornej Nitre - SOŠ Nováky" Podrobný opis je detailne špecifikovaný v prílohe súťažných podkladov.
Interný identifikátorTSK_020
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39180000 Laboratórny nábytok, 39151100 Regály