2. Postup
Postup
Názov: Lieky ATC skupiny B02BD02, účinná látka Koagulačný faktor VIII
Opis: Lieky ATC skupiny B02BD02, účinná látka Koagulačný faktor VIII
Interný identifikátor: 23/2026/JH
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33621000 Liečivá pre krv a krvotvorné orgány
5. Časť
Časť: LOT-0001