681193-2026 - Súťaž
Slovensko – Srdcové chlopne – Katetrizačné systémy pre náhradu aortálnej chlopne bioprotézou s osobitým zreteľom na samoexpandovateľné nitinolové bioprotézy supraanulárne so sukničkou s príslušenstvom vrátane poskytovania služieb
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Názov: Katetrizačné systémy pre náhradu aortálnej chlopne bioprotézou s osobitým zreteľom na samoexpandovateľné nitinolové bioprotézy supraanulárne so sukničkou s príslušenstvom vrátane poskytovania služieb
Opis: Katetrizačné systémy pre náhradu aortálnej chlopne bioprotézou s osobitým zreteľom na samoexpandovateľné nitinolové bioprotézy supraanulárne so sukničkou s príslušenstvom vrátane poskytovania služieb. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch a prílohách k súťažným podkladom.
Interný identifikátor: VZ/18502/SE-OVO/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182220 Srdcové chlopne
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33184300 Umelé časti srdca, 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 80510000 Služby týkajúce sa odborných školení, 80511000 Školenie pracovníkov, 60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33184300 Umelé časti srdca, 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 80510000 Služby týkajúce sa odborných školení, 80511000 Školenie pracovníkov
Množstvo: 195 kusy