701997-2026 - Výsledok
Slovensko, Belgicko – Upratovacie služby – Provision of cleaning services for EU House in Bratislava
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania alebo oznámenie o udelení koncesie – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Názov: Provision of cleaning services for EU House in Bratislava
Opis: Provision of cleaning services for EU House in Bratislava
Predchádzajúce oznámenie: 307973-2026
Interný identifikátor: EC-COMM/BTS/2026/OP/0001
Druh postupu: Verejná súťaž
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
5. Časť
Časť: LOT-0001