711862-2026 - Súťaž
Slovensko – Prístroje na meranie a kontrolu – Unmanned aerial system, RGB camera, laser camera, hyperspectral camera for nature detection in the Tatra National Park
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Názov: Unmanned aerial system, RGB camera, laser camera, hyperspectral camera for nature detection in the Tatra National Park
Opis: Supply of an unmanned aerial system, RGB camera, laser camera, hyperspectral camera for nature detection in the Tatra National Park
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Odôvodnenie zrýchleného postupu: Further details in the official publication on simap.ch
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38424000 Prístroje na meranie a kontrolu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Unmanned aerial system (drone)
Opis: Purchase of a drone which can be equiped with cameras
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34711200 Bezpilotné lietadlá
Časť: LOT-0002
Názov: RGB camera, laser camera, hyperspectral camera
Opis: Purchase of RGB camera, laser camera, hyperspectral camera
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38636000 Špecializované optické prístroje, 38651600 Digitálne fotoaparáty