751579-2026 - Súťaž
Slovensko – Inžinierske služby – Rámcová dohoda na štruktúrované kabeláže MV SR – obnova
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby - Práce - Tovary
2. Postup
Postup
Názov: Rámcová dohoda na štruktúrované kabeláže MV SR – obnova
Opis: Štruktúrovaná kabeláž v rámci jednotlivých budov je v súčasnosti kľúčová pre všetky oblasti komunikácie (PC, MFZ, telefóny, kamery, zabezpečenie, kontrola vstupov do budov a pod.) Budovanie jednotlivých koncových bodov je preto nutné rozširovať v každej budove, či už ide o stavebnú rekonštrukciu alebo len obnovu vybraných prvkov komunikačnej infraštruktúry. Inštalácia štruktúrovanej kabeláže do budov sa uskutočňuje s očakávaním jej morálnej životnosti na niekoľko rokov, čím sa zabezpečuje dlhodobá funkčnosť a flexibilita celej komunikačnej infraštruktúry.
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Doplňujúci druh zmluvy: Práce, Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 71300000 Inžinierske služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32421000 Kabeláž siete, 45314300 Inštalovanie kabeláže, 32400000 Siete, 32540000 Rozvádzače, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45232332 Doplnkové práce pre telekomunikácie, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45314000 Inštalovanie telekomunikačných zariadení, 45314310 Pokládka káblov, 32420000 Sieťové zariadenia, 71321000 Inžinierske projektovanie mechanických a elektrických inštalácií budov, 71321000 Inžinierske projektovanie mechanických a elektrických inštalácií budov
5. Časť
Časť: LOT-0001