2. Postup
Postup
Názov: JEDNORAZOVÉ TESTOVACIE KYVETY NA STANOVENIE KOAGULAČNÝCH PARAMETROV
Opis: JEDNORAZOVÉ TESTOVACIE KYVETY NA STANOVENIE KOAGULAČNÝCH PARAMETROV. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť súťažných podkladov B.2 Opis predmetu zákazky.
Interný identifikátor: 385/2026/VO/KK
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33124130 Diagnostický spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33694000 Diagnostické činidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Opis: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť súťažných podkladov B.2 Opis predmetu zákazky.