766111-2026 - Súťaž
Slovensko – Stavebné práce – Údržba, opravy, modernizácia a rekonštrukcia ciest, chodníkov, námestí, parkovísk a vybraných verejných priestranstiev v správe hlavného mesta SR Bratislava
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Práce - Tovary
2. Postup
Postup
Názov: Údržba, opravy, modernizácia a rekonštrukcia ciest, chodníkov, námestí, parkovísk a vybraných verejných priestranstiev v správe hlavného mesta SR Bratislava
Opis: Predmetom zákazky je realizácia projektu komplexného zabezpečenia opráv výtlkov, opráv, údržby, rekonštrukcie a modernizácie pozemných komunikácií, ciest I. až III. triedy, miestnych komunikácií I. a II. triedy a účelových komunikácií na území hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, ktoré sú v správe objednávateľa.
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233140 Práce na ceste, 45233142 Práce na oprave ciest, 44113700 Materiály na opravu ciest, 44113800 Materiály na úpravu povrchu ciest, 44113900 Materiály na údržbu ciest
5. Časť
Časť: LOT-0001