769538-2026 - Súťaž
Slovensko – Cestné príslušenstvo – Nákup a dodanie súčastí zvodidiel STALPRODUKT pre potreby opravy na cestách I. triedy v správe SSC
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Práce
2. Postup
Postup
Názov: Nákup a dodanie súčastí zvodidiel STALPRODUKT pre potreby opravy na cestách I. triedy v správe SSC
Opis: Predmetom zákazky je vykonanie dodávok zvodidlových systémov a súčastí zvodidiel STALPRODUKT a/alebo demontáž poškodených aj nepoškodených súčastí, odvoz týchto súčastí na skládku a montáž nových súčastí pre potreby ich opravy na cestách I. triedy v správe Slovenskej správy ciest.
Interný identifikátor: SSC/7101/2025/3100/9347
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 34920000 Cestné príslušenstvo
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 35113300 Bezpečnostné zariadenia, 45255400 Montážne práce, 45259000 Opravy a údržba zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Neuplatňuje sa.