See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: 2. remont agregata ČHE Avče
Opis: Dobava novega materiala in novih rezervnih delov ter izvedba potrebnih del za izvedbo remonta agregata ČHE Avče.
Vrsta postopka: S pogajanji, brez predhodnega javnega razpisa
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 348230