107518-2024 - Rezultati
Slovenija – Olja za menjalnike – Dobava olj za diferenciale in menjalnike
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Dobava olj za diferenciale in menjalnike
Opis: Dobava olj za diferenciale in menjalnike
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09211400 Olja za menjalnike
Dodatna klasifikacija (cpv): 09211400 Olja za menjalnike
5. Sklop
Sklop: LOT-0000