109754-2025 - Rezultati
Slovenija – Vozila za odpadke – Dobava smetarskega vozila
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Dobava smetarskega vozila
Opis: Dobava smetarskega vozila
Notranji identifikator: JN-9/2024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144510 Vozila za odpadke
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 268775