115088-2021 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Farmacevtski proizvodi
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna nabava potrošnega materiala za potrebe laboratorijev za obdobje 2 let
Referenčna številka dokumenta: JN-0006/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
33600000 Farmacevtski proizvodi
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna nabava potrošnega materiala za potrebe laboratorijev za obdobje 2 let.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za vse sklope
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava reagentov in potrošnega materiala vezanih na urinski analizator z ekspertnim sistemom Sysmex UX-2000
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
II.2.4.
Opis javnega naročila
Arkray
Št. sklopa: 2
Sysmex Partec
Št. sklopa: 3
Rainin tips
Št. sklopa: 4