12687-2024 - RezultatiSlovenija-Maribor: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izbira izvajalca za izdelavo projektne dokumentacije za večstanovanjski objekt Dvorakova v Mariboru
Referenčna številka dokumenta: 2010-132/2023
II.1.2.
Glavna koda CPV
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
II.1.4.
Kratek opis
Izdelava projektne dokumentacije za večstanovanjski objekt Dvorakova v Mariboru
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila