129393-2026 - Rezultati
Slovenija – Storitve popravila in vzdrževanja vojaških zrakoplovov, raket in vesoljskih plovil – ZAGOTAVLJANJE OPERATIVNOSTI LETALSKE OPREME
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve - Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: ZAGOTAVLJANJE OPERATIVNOSTI LETALSKE OPREME
Opis: ZAGOTAVLJANJE OPERATIVNOSTI LETALSKE OPREME
Notranji identifikator: JN-61679
Vrsta postopka: S pogajanji, s predhodno objavo javnega razpisa / konkurenčni postopek s pogajanji
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50650000 Storitve popravila in vzdrževanja vojaških zrakoplovov, raket in vesoljskih plovil
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 364589