Glavna koda CPV 33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je režijski material.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti zasamo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Papirna konfekcija
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete
II.2.4.
Opis javnega naročila
Papirna konfekcija.
Ostali režijski material
Št. sklopa: 2
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 39224000 Različne metle in ščetke in drugi izdelki
Ostali režijski material.
Pregrinjala posteljna
Št. sklopa: 4
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 33198000 Predmeti iz papirja za bolnišnice
Pregrinjala posteljna.
Sol tabletirana, sol za posip cest
Št. sklopa: 5
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 15872400 Sol, 34927100 Sol za posipanje cest
Sol tabletirana, sol za posip cest.
Izdelki ki prihajajo v stik z živili
Št. sklopa: 6
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 39220000 Kuhinjska oprema, predmeti za gospodinjstvo in potrebščine za pripravo in dostavo hrane
Izdelki ki prihajajo v stik z živili.