141788-2017 - RezultatiSlovenija-Izola – Isola: Farmacevtski proizvodi
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava CT kontrastnih sredstev za potrebe slikovne diagnostike.
II.1.2.
Glavna koda CPV
33600000 Farmacevtski proizvodi
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Neionsko kontrastno sredstvo, Koncentracija joda: od 300 do 350 mg/ml
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Neionsko kontrastno sredstvo, Koncentracija joda: od 300 do 350 mg/ml.
Neionsko kontrastno sredstvo, Koncentracija joda: od 370 do 400 mg/ml
Št. sklopa: 2
Neionsko kontrastno sredstvo, Koncentracija joda: od 370 do 400 mg/ml.