157146-2020 - RezultatiSlovenija-Maribor: Proizvodi za medicinsko uporabo
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Kardiokirurški medicinski potrošni material
Referenčna številka dokumenta: 460-E-DS-V1-12/19
II.1.2.
Glavna koda CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je nabava kardiokirurškega medicinskega potrošnega materiala.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Pri skupinah 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11 in 12 lahko ponudnik odda ponudbo za posamezno vrsto blaga.
Ponudnik mora pri skupinah 3, 4, 10, 13, 14, 15, 16, 17 in 18 ponuditi 100 % razpisanih vrst in količin blaga iz skupine oz. skupin.